O mně

I am a Yogi. 
I am a Cyclist.
I am simply Me.

Tereza Anna Vinklerová

Jóga

Jóga je mé klidné a uvědomělé já, znamení harmonie, utřídění hodnot, narovnání těla a posílení sebe.

Provází mě již několik let, dříve jsem se věnovala baletu, poté, co jsem odešla z taneční konzervatoře (když mi bylo 14), začala jsem žít život relativně normálního puberťáka…a tedy ne člověka, který denně v průměru dře x hodin v baletním sále. Tudíž mé tělo se po nějakém čase začalo nemile ozývat, bylo mi doporučeno dělat pilates a jógu…výběr byl jasný…zvítězila jóga.

  • V roce 2018 jsem svoji jógovou cestu obohatila o kurz jógového učitele a od srpna držím licenci RYT200

  • Stylem se zaměřuji na dynamickou vinyasu a začínám pomalu pokukovat po kouzlu aštanga jógy a klidné jin jógy

Cyklistika

Cyklistika je mé neposedné a zvědavé já. Znamení výzvy, vytrvání, poznání mých fyzických možností i nemožností a překonávání vlastních hranic.

Silniční cyklistika, čistý sport, královna cyklistiky. Jak se říká, kdo jednou zkusí, už nechce ze sedla dolů. Pocit nekonečných cest, pocit štěstí po zdolání strmých vrcholů, adrenalin, který máte v žilách cestou z kopce, a objevování krásných míst.

 

Tři roky, co jsem se zamilovala a vím, že to bude láska na celý život, a o to víc, když mi do cesty přišla i parta spojená s výjimečným výrobcem kol FESTKA.

Intro

Lekce jógy

Nabízím veřejné lekce v některém z pražských studií, jógu pro zaměstnance v různých společnostech a také soukromé lekce.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Social Media

Kontakt

tereza.anna.vinkler@gmail.com

Tel: +420 727 804 585